“Hayallerinizi gerçeğe boyuyoruz...”

DEL MARE

ÜRÜN TANIMI:  Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, iki renk reflekte ve sedef pigmentli, bakış açısına göre renk değişimi yapabilen, içerisindeki özel dolgular sayesinde dalga efekti verebilen, fırça ile uygulanan dekoratif son kat boyadır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:  Uygulandığı yüzeye, parlak, reflekte, sedefli ve dokulu görünüm verir. Buhar geçirgenliği yüksek, su bazlı olduğu için çevre dostu bir üründür.

UYGULAMA ALANLARI: Zemin hazırlığı yapılmış tüm eski boyalı yüzeyler, beton, alçı, kara sıva, betopan, ve ahşap yüzeylere uygulanabilir.

YÜZEY HAZIRLAMA: Uygulama yapılacak yüzey her türlü toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır. Kabarmış ve eski boyalı yüzeylerin tamamı yüzeyden uzaklaştırılmalı ve sağlam bir yüzey elde edilmesi için  1*7 KONSANTRE PRIMER uygulanmalıdır. Eğer yüzey düz değilse ACRYLIC PUTTY  ile düzeltilmeli ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmelidir. Uygulama yapılacak yüzeylere DEL MARE uygulamasından önce FONDO ile astarlanmalı . FONDO TinTing Sistem  renklendirme makinası ile renklendirilebilir. DEL MARE uygulaması öncesi  , FONDO üzeri kartela rengine göre ESPERTOPLUS yüzeye 2 kat uygulanmalı.

UYGULAMA: Son kat uygulaması için seçilen 2 farklı DEL MARE  özel fırçası ile yüzeye uygulanır ve ürün kurumadan fırça ile istenilen desen verilir. Uygulama yapılacak yüzeylere DEL MARE  inceltme yapmadan uygulanır.

Uygulama ve Sonrasında Dikkat Edilecek Hususlar:

  • Kullanılmadan önce boya ambalajı içinde homojen hale gelinceye kadar karıştırılmalıdır.
  • + 5 °C’nin altındaki, + 35 °C’nin üstündeki ortamlarda uygulama yapılmamalıdır.
  • Uygulama yüzeyleri temiz ve kuru olmalıdır.

Sarfiyat : 5 -6 m2/lt

Raf ömrü : 2 yıl

VOC(EU Directive 2004/42/EC) : max. 45 g/l

Kuruma Süresi :  Dokunma      : 4 – 5 saat

Tam Kuruma : 24 saat