“Hayallerinizi gerçeğe boyuyoruz...”

1/7 KONSANTRE PRIMER

TANIM

Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, şefffaf  , konsantre iç ve dış cephe astarıdır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Her türlü yüzeye çok iyi bir yapışma gösterir. Sağlam bir yüzey oluşturduğu için üzerine uygulanacak olan boyayı alt zemine bağlar. Son kat boya sarfiyatını azaltır. Kokusuz, insan sağlığına ve çevreye dosttur.

KULLANIM ALANLARI
İnce sıvalı her türlü beton, gaz beton, briket, tuğla ve benzeri yüzeyler üzerine yüzey aderansını arttırmak , boya sarfiyatını düşürmek amaçlı olarak astar olarak uygulanır.

UYGULAMA ŞEKLİ
Uygulama yapılacak yüzeyler her türlü kir, yağ, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlendikten sonra  1 lt 1*7 KONSANTRE PRIMER üzerine 6-7 lt su ilave edilerek karışırılarak rulo veya fırça ile yüzeye tek kat olarak uygulanır. Karışım belirli zaman  aralıklarında karıştırılmalıdır.

Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine emiciliğine ve yapısına göre 1 lt  1*7 KONSANTRE PRIMER ile tek katta   ~ 45-60 m2 (*) alan astarlanabilmektedir.

(*)Sarfiyat miktarı yüzey, hava sıcaklığı, uygulama koşulları, inceltme oranı ve uygulama kalınlığına göre değişkenlik gösterebileceğinden, belirtilen sarfiyat oranları öneri amaçlıdır. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

İNCELTME : Su ile inceltilir.

AMBALAJ : 2,5 lt  -7,5 lt – 15 lt
DEPOLAMA ŞARTLARI
Kapalı ortamda ve ağzı kapalı orijinal ambalajında +5° C ila +50° C arasında 24 ay boyunca saklanabilir.
TEHLİKE VE GÜVENLİK UYARILARI
R22: Yutulduğunda zararlıdır.
S-2: Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.
S-24/S-25: Göz ve deri ile temasından sakınınız.
S-46: Yutulduğunda derhal doktora danışınız; kabı veya etiketi gösteriniz.