“Hayallerinizi gerçeğe boyuyoruz...”

STOP SU

TANIM

Su bazlı, Akrilik emülsiyon esaslı, elyaf katkılı, kimyasal ve UV direnci yüksek sıvı çatı izolasyon malzemesidir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Kolay uygulanabilen, Su yalıtımı ve özellikle çatı izolasyonu için geliştirilmiştir. Kimyasal ve UV direnci yüksek, yapışması mükemmel, su geçirmez ve dekoratiftir. Yapısındaki elyaf sayesinde mekanik darbelere karşı daha dayanımlıdır. Yarı akışkan özelliği ile yüzeyleri kolaylıkla kaplar. Su buharı geçirgenliği sayesinde nemin dışarı çıkmasını sağlar. Sıcak ve soğuk farklarında elastikiyetini korur.

KULLANIM ALANLARI
Su ve nem geçirimsizliği istenilen binalarda, beton, sıva, tuğla, ytong, briket, eternit, ahşap, oluklu ve oluksuz asbestli çatı kaplama levhalarında güvenle kullanılır.

UYGULAMA ŞEKLİ
Uygulama yapılacak yüzeyler her türlü kir, yağ, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlendikten sonra  STOP-SU %40 oranında su ile inceltilerek astar olarak uygulanır . Astar uygulandıktan sonra kullanıma hazır STOP-SU  yüzeye 2-3 kat fırça veya rulo ile uygulanır. Katlar arasında uygulama yaparken her kat bir önceki kata çaptaz ve ters yönde uygulanmalıdır.Katlar arasında  min. 8 saat beklenmelidir.

1 kg  STOP-SU   ile ~ 0,5  – 1  m2 (*) alan macunlanabilmektedir.

(*)Sarfiyat miktarı yüzey, hava sıcaklığı, uygulama koşulları, inceltme oranı ve uygulama kalınlığına göre değişkenlik gösterebilir . Kesin sarfiyat için kontrollü olarak uygulanacak olan yüzeyde  numune çalışması yapılmalıdır.

İNCELTME : Kullanıma Hazırdır .

AMBALAJ : 3  kg – 20  kg

DEPOLAMA ŞARTLARI
Kapalı ortamda ve ağzı kapalı orijinal ambalajında +5° C ila +50° C arasında 24 ay boyunca saklanabilir.
TEHLİKE VE GÜVENLİK UYARILARI
R22: Yutulduğunda zararlıdır.
S-2: Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.
S-24/S-25: Göz ve deri ile temasından sakınınız.
S-46: Yutulduğunda derhal doktora danışınız; kabı veya etiketi gösteriniz.