“Hayallerinizi gerçeğe boyuyoruz...”

PERLA VIETRO

ÜRÜN TANIMI:  Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, sedef pigmentli, özel cam kürecik tekstürlü , fırça ile uygulanan dekoratif iç cephe son kat kaplamasıdır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:  Uygulandığı yüzeyde parlak, sedefli ve dokulu görünüm verir. Buhar geçirgenliği yüksek, su bazlı olduğu için çevre dostu bir üründür.

UYGULAMA ALANLARI: Zemin hazırlığı yapılmış tüm eski boyalı yüzeyler, beton, alçı, kara sıva, betopan, ve ahşap yüzeylere uygulanabilir.

YÜZEY HAZIRLAMA: : Uygulama yapılacak yüzey her türlü toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır. Kabarmış ve eski boyalı yüzeylerin tamamı yüzeyden uzaklaştırılmalı ve sağlam bir yüzey elde edilmesi için  1*7 KONSANTRE PRIMER veya UNIVERSAL PRIMER  uygulanmalıdır. Eğer yüzey düz değilse ACRYLIC PUTTY  ile düzeltilmeli ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmelidir. Uygulama yapılacak yüzeylere PERLA VETRO  uygulamasından önce FONDO ile astarlanmalı . FONDO TinTing Sistem  renklendirme makinası ile renklendirilebilir

UYGULAMA: Uygulama yapılacak yüzeylere PERLA  VETRO  inceltme yapmadan istenilen uygulama tipine göre fırça ile uygulanır ve ürün kurumadan istenilen desen fırça yardımıyla elde edilir.

Uygulama ve Sonrasında Dikkat Edilecek Hususlar:

  • Kullanılmadan önce boya ambalajı içinde homojen hale gelinceye kadar karıştırılmalıdır.
  • + 5 °C’nin altındaki, + 35 °C’nin üstündeki ortamlarda uygulama yapılmamalıdır.
  • Uygulama yüzeyleri temiz ve kuru olmalıdır.

Sarfiyat : 7 -9 m2/lt

Raf ömrü : 2 yıl

VOC(EU Directive 2004/42/EC) : max. 45 g/l

Kuruma Süresi :  Dokunma      : 4 – 5 saat  – Tam Kuruma : 24 saat