“Hayallerinizi gerçeğe boyuyoruz...”

SABBIA RIFLETTO

ÜRÜN TANIMI:  Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, sedef pigmentli, kalın kumlu, Işığa ve bakış açısına göre renk değiştiren,  fırça ile uygulanan dekoratif iç cephe son kat kaplamasıdır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:  Uygulandığı yüzeyde parlak, sedefli ve dokulu görünüm verir. Buhar geçirgenliği yüksek, su bazlı olduğu için çevre dostu bir üründür.

UYGULAMA ALANLARI: Zemin hazırlığı yapılmış tüm eski boyalı yüzeyler, beton, alçı, kara sıva, betopan, ve ahşap yüzeylere uygulanabilir.

YÜZEY HAZIRLAMA: Uygulama yapılacak yüzey her türlü toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır. Kabarmış ve eski boyalı yüzeylerin tamamı yüzeyden uzaklaştırılmalı ve sağlam bir yüzey elde edilmesi için 1*7 KONSANTRE PRIMER veya UNIVERSAL PRIMER  uygulanmalıdır. Eğer yüzey düz değilse ACRYLIC PUTTY  ile düzeltilmeli ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmelidir. Uygulama yapılacak yüzeylere SABBIA uygulamasından önce FONDO astar uygulanmalı. FONDO astar istenilirse  TINTING SYSYTEM ile renklendirilebilir.

UYGULAMA: Uygulama yapılacak yüzeylere SABBIA  inceltme yapmadan fırça ile uygulanır ve ürün kurumadan istenilen desen fırça yardımıyla elde edilir.

Uygulama ve Sonrasında Dikkat Edilecek Hususlar:

  • Kullanılmadan önce boya ambalajı içinde homojen hale gelinceye kadar karıştırılmalıdır.
  • + 5 °C’nin altındaki, + 35 °C’nin üstündeki ortamlarda uygulama yapılmamalıdır.
  • Uygulama yüzeyleri temiz ve kuru olmalıdır.

Sarfiyat : 6 -8 m2/lt

Raf ömrü : 2 yıl

VOC(EU Directive 2004/42/EC) : max. 45 g/l

Kuruma Süresi :  Dokunma      : 4 – 5 saat

Tam Kuruma : 24 saat